Kategoriler

Teslimat Şartları

Teslimat Şartları:
 
Ultraticaret.com'un anlaşmalı kargo şirketleri hangileridir?
Ultraticaret.com tüm gönderilerini anlaşmalı olduğu kargo firması olan Yurtiçi Kargo ile yapmaktadır. Müşterilerimizin özel talebi olursa diğer kargo şirketleriyle de gönderi yapılabilir. Ancak böyle durumlarda sipariş karşı ödemeli olarak gönderilir.
 
ultraticaret.com yurtdışına gönderi yapıyor mu?
Şu an için ultraticaret.com olarak Türkiye dışına gönderi yapmıyoruz. Ancak bu konu ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.
 
Ultraticaret.com'dan satın aldığım ürün ne kadar süre içerisinde elime ulaşır?
Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasına müteakiben, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise havale ödeme bilgilerinin sisteme tanıtılmasına müteakiben kesinleşmiş olup en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargo şirketi de gönderiyi aldıktan sonra ürünün gideceği yere göre 1 ila 3 gün içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Ürünün 3 işgünü içerisinde tedarik edilmesi konusunda herhangi bir sıkıntı varsa müşteriye dönülüp tedarik zamanı konusunda bilgi verilir. Müşteri, ödemesinin iade edilmesini isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilir.
Cuma günleri saat 14:00' ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.
Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.
 
Ultraticaret.com'dan sipariş ettiğim ürün stoklarda yoksa ne yapılır?
Sitemizde satışa sunulan ürünlerin stok durumlarını devamlı olarak kontrol etmemize rağmen bazı durumlarda sipariş edilen ürün stoklarda olmayabilir. Bu gibi durumlarda müşterilerimize konu hakkında bilgi verip alternatif ürünler önermekte yada ödemesini iade etmekteyiz.