Epson L3151 Gıda Boyası

Ürün Açıklaması

BELLO INK  "RENKLİ GIDA MÜREKKEBİ"

        

PAKET İÇERİĞİ

1-100 ml Mavi Yenilebilir Bello INK Gıda Mürekkebi

2-100 ml Sarı Yenilebilir Bello INK Gıda Mürekkebi

3-100 ml Kırmızı  Yenilebilir Bello INK Gıda Mürekkebi

4-100 ml Siyah Yenilebilir Bello INK Gıda Mürekkebi


 

* YAZICI KARTUŞLARIYLA YAKLAŞIK 1500 RENKLİ SAYFAYA  DOLDURARAK (25 DOLUMLUK) YAKIN BASKI ALABİLİRSİNİZ.

 
 

           BELLO INK ; Mürekkep püskürtmeli yazıcılar için özel olarak üretilmiştir.Şeker Hamuru Renklendirilmelerinde de kullanılabilir. Yüksek çözünürlükte fotoğraflar basmanıza olanak sağlar. Pastanelerde ve evlerinizde normal baskılar almak için de idealdir. Uygun fiyatları sayesinde 100 sayfa a4 yazı çıkarmanın maliyeti yaklaşık 1 lira olarak hesaplanmıştır. BELLO INK ,Renkli Mürekkep, Tüm 4 ve 6 kartuşlu, mürekkep püskürtmeli Uyumlu yazıcıların; kolay dolan ve bitmeyen kartuş sistemlerinde kullanılır.

 

 

 

UYUMLU MODELLER:

 

 

  • Epson L serisi orijinal tanklı yazıcılarda,Epson eski tüm modellerin de kullanabilirsiniz
  • Epson dolan kartuşlarda,

 

 

Uyumlu Kartuşlar ve Yazıcılar :

 

 

  • EPSON T6641-T6642-T6643-T6644 :
  • EPSON L100, EPSON L 110, EPSON L130, EPSON L1300, EPSON L200, EPSON L 210, EPSON L220, EPSON L300, EPSON L310, EPSON L355,Epson  L382,
  • EPSON L365, EPSON L455, EPSON L550, EPSON L555, EPSON L565, EPSON L655
  • EPSON T6731-T6732-T6733-T6734-T6735-T6736 :
  • EPSON L800, EPSON L805, EPSON L810, EPSON L850, EPSON L1800
  • EPSON M100, EPSON M105, EPSON M200
  •  EPSON DOLAN KARTUŞLARIN TÜM SERİLERİ

 

 

 

BELLO INK Neden Renkli Mürekkep ?
 
Kaliteli Fotoğraf Baskıları Almanızı Sağlar;
 
Mürekkep püskürtmeli yazıcıların kartuş dolumlarında, kolay dolan kartuşlarda yada bitmeyen kartuş sistemlerinde güvenle kullanabileceğiniz BELLO INK mürekkepler, uzun uğraşlar ve yıllar süren araştırmalar sonucunda elde edilmiştir. Tüm yazıcı markaları için ayrı ayrı üretilen mürekkeplerle fotoğraf kalitesinde baskılar almanıza olanak sağlar.
 
Bello INK Gıda Mürekkebidir.Pasta ve pasta süslemelerinde kullanılabileceğiniz mürekkeptir. BELLO INK Mürekkep T.C. izni ile ithal edilmiştir ve Gıda ürünlerinde kullanabileceğiniz sertifikalı ürün çeşittidir.

 

Çevre Dostudur, doğanın kirlenmesine engel olur.

Bitmeyen kartuş sistemleri yada kolay dolan kartuş sistemleri kullanarak binlerce baskı hızlı ve kolay bir şekilde alabilirsiniz. Bu baskıları alınırken bitmiş orijinal kartuşları çöpe atmak zorunda kalmazsınız ve bu şekilde doğanın korunmasına da yardımcı olmuş olursunuz.

 

Çevre Boyut Değerlendirme Tablolarında "KARTUŞ ve TONER atıkları” doğa tarafından yok edilemeyen ve doğayı kirleten tehlikeli atık maddeler olarak isimlendirilmiştir. 

 

Yazıcınız ile %100 Uyumludur.

 

Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda Şekerli kâğıt, Prinç ve Gofret Kağıdı yanı sıra Çikolata Transfer Kağıtların da uzun sayfa baskı almanızı sağlayacaktır. Kartuşlar 3 ana parçadan oluşuyor. Haznede tutulan mürekkep, ateşleme odası ve ufacık parçalarla süslenmiş küçük bir devre kartı. Bu parçalar birlikte çalışarak mikroskobik düzeyde inanılmaz bir şey yapıyor.

 

Resim ve kelimeler ufak damlaların birleşmesiyle oluşuyor. 5 mm kareye yüzlerce sayfaya binlerce damlar. Bunu gerçekleştirebilmek için kartuşun bir şey üzerinde hassas bir kontrolü olması gerekir. Saç telinin ucuna sığabilecek kadar küçük olan damlalar.

 

 Bilgisayar mürekkebi yüksek mühendislik eseri olan bir sıvı. %80’ni su, % 20 ise bir çözücü, renklendirici ve solvent karışımı. İçeriğinin oranı kritik bir önem taşıyor. Teknisyenler dikkatli bir şekilde kontroller yapıyorlar. Yazıcınızın içindeki baskı kafalarının ve püskürtme uçlarının ömrünü uzatmak için tüm bu testler. Yazıcınızı daha uzun ve verimli kullanabilmeniz için.

 

 

 Kuruma yapmaz;

 

 Mürekkepler dolan kartuşlarınızda yada Bitmeyen Kartuş sistemlerinizde kuruma yapmaz. Bu sayede yazıcınızın kartuş ve kafalarının kullanım ömrünü uzatır.

 

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ? :
alt text alt textalt text

 
 
 

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Size uygun ürünlerimizi seçerek Sepete Ekle butonu seçilerek Alışveriş Sepeti doldurulur.


Sitenin üst kısmında bulunan Sepetim simgesi seçilerek sepet bölümüne gidilir. Eğer ürünler ve miktarlarda değişiklik yapmak isterseniz yine buradan değişiklik yapılabilmektedir. Alışverişi Tamamla ya da Kasaya Git butonları seçilerek Hesap Bilgileri bölümüne ulaşılır.


Hesap Bilgileri bölümünde Üye Bilgilerinizle, Yeni Hesap Oluşturarak ya da Üye olmadan Misafir Alışverişi seçeneklerinden biri ile devam ederek, Fatura ve Teslimat Bilgilerinizi girdikten sonra Ödeme Metodu Bölümüne ulaşılır.


Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme, Banka Havalesi ve Kapıda Ödeme Seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Özel bir durum var ise (hediye paketi,yahut teslimat edilcek gün belirtmek gibi) sipariş Notu alanı bulunmaktadır. Satış Sözleşmesi'ni okuduktan sonra Satış Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum kutucuğunu işaretleyerek Devam seçeneğini seçmelisiniz.


Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme'yi seçerseniz Kredi Kartınızın Türünü (Paraf, Bonus, World v.b) seçerek Kredi Kartı ile Ödeme Bölümündeki tüm bilgileri eksiksiz doldurarak "Siparişi Onaylıyorum" seçeneğini seçiniz.


Çıkan Banka ekranına 3D SECURE Güvenlik Uygulaması için cep telefonunuza gelen mesajla birlikte istenilen bilgileri eksiksiz doldurunuz. 


Ödeme İşleminin tamamlanması ile birlikte sisteme girmiş olduğunuz mail adresinize Sipariş Bilgilendirme postası gönderilecektir.

So Extra Slider: Gösterilecek öğe yok!
WhatsApp Destek Hatti