Kategoriler

Banka Hesaplarımız

Banka Havalesi ile Ödeme
Sitemizde havale yada EFT ile ödeme seçeneği mevcuttur. Ürünü sepete atıp, ödeme seçeneğini BANKA HAVALESİ çeçtiğinizde karşınıza banka hesaplarımız gelecektir. Havalenizi/EFT'nizi internet bankacılığı ile , bankamatiklerden yada banka veznelerinden yapabilirsiniz.

Sizler de Banka Havalesi ile gönderim yapın; Canlı DESTEK,Telefon yada siteden direkt üye yada üye olmadan sipariş verebilirsiniz.


 

BANKA : T.DENİZ BANKASI

HESAP ADI : ÇAĞLAYAN GÜRSEL

ŞUBE KODU : 2410

HESAP NUMARASI : 7294478 352

IBAN NUMARASI : TR53-0013-4000-0072-9447-8000-02
------------------------------------------------------------------------------------

BANKA : PTT

ŞUBE KODU : KAVACIK – Çağlayan Gürsel

HESAP NUMARASI : 09805993

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BANKAMATİK KARTSIZ

Türkiye' nin her yerinden anında para yollama !

Türkiye'nin her yerinde bulunan Garanti Bankası ATM' lerinden, 7/24 istediğiniz an Garanti Bankası' nda hesabınız olmadan, kartınız olmadan , şubeye sıraya girmeden para yollayabilirsiniz. 

Yapmanız gereken tek şey bankamatiğe gidip Kartsız İşlem'i  seçmek . Bu işlemi yaparken "Parayı ne için yatırıyorsunuz?" diye bir seçenek karşınıza gelecek orada diğer yada ödeme' yi seçiniz. Sizden cep telefon numaranız istenilecek onu doğru olarak girdikten sonra bizim hesap numaramızı yazıp yolladığınız taktirde sizden parayı gerekli yere koymanız istenilecek. 

Garanti bankası 4 TL kadar ücret almaktadır. Parayı yollarkan üzerine 4 TL üzerine koyup yollayınız. Bu işlem oldukça kolay ve kullanışlıdır eğer çözemediyseniz garanti bankasından ofisimizi aramanız, yada banka görevlilerinden yardım istemeniz yeterlidir.