Kategoriler

Epson L382 Yazıcı

Epson L382 Yazıcı
Epson L382 ve Bitmeyen Kartuş Sistemi 
 

PAKET İÇERİĞİ:
 
- Epson L382 Yazıcı 
- Bitmeyen Kartuş Sistemi ( ORJİNAL BK Tanklı-Tam Dolu Halde) 
- "4 Renk Toplam 400 ML ULTRA INK  uyumlu  Mürekkepleri " 
- Yazıcının CD vs. tüm aparatları 
* YAZICI KARTUŞLARIYLA YAKLAŞIK 15.000 RENKLİ SAYFAYA YAKIN BASKI ALABİLİRSİNİZ.

A4+ baskıya geçmek isteyen fotoğraf meraklıları için Epson Stylus Photo 1500W, yüksek kaliteli, parlak fotoğraf çıktısı için güvenilirlik ve üstün özelliklerin eşsiz bir bileşimini sunar. Gelişmiş bağlantı özelliği, olağandışı fotoğraf ve sunum kalitesine sahip bir çok yönlü yazıcı isteyen küçük/ev ofis kullanıcılarına da hitap eder.

EPSON YAZICI UYUMLU MODELLER:

 

ULTRA INK,  Tüm 4 ve 6 kartuşlu, mürekkep püskürtmeli Epson yazıcıların; orjinal,muadil,kolay dolan ve bitmeyen kartuş sistemlerinde kullanılır.ÇOK SIK RASTLANAN SORUNLAR:


ULTRA INK kullanılan yazıcı modellerinde Kartuş Temizleme Solisyonu kullanmanıza gerek yoktur.Yazıcılar da sıkça rastlanan sorunlardan bir kaçı; kartuş  tıkanması sonucunda baskı kafası arızası.


Kartuş tıkanıklığı ve Baskı Kafası arızalarının tek sebebi mürekkeplerin kalitesizliği ve uzun süre bekleme de kalan mürekkebin pıhtılaşması ile  KARTUŞ / BASKI KAFASI 'da sıklıkla yaşadığımız problemlerle karşılaşmaktayız.ÇÖZÜM VE SONUÇ:


ULTRA INK ile tercih etmenizin 3 nedeni vardır.


1. Yazıcınıza en uyumlu mürekkebi üretmek için gece gündüz çalışan bu ekip, ürettiği mürekkepleri her gün onlarca testten geçiriyor. Yazıcı modeli ve Kartuş numarasına uyumlu olarak ayrı ayrı üretilmiştir.Bu sayede yazıcınızın kartuş ve kafalarının kullanım ömrünü uzatır.


2. Yeni Fotoğraf Albümleriniz de ULTRA INK mürekkeplerle aldığınız fotoğraflar, fotoğraf kağıtlarınız da hiç bozulmadan saklaya bileceksiniz. Fotoğraf stüdyosundan aldığınız kalitede ve çok daha ucuz şekilde. 


3. Ekonomik Fiyat kalitesi değişmeyen baskı kalitesi ile ULTRA INK yazıcılarınızda tercih ediniz.


ULTRA INK ve VİDEO BASKI TEST ÖRNEĞİ:
ULTRA INK ve BASKI TEST ÖRNEKLERİ:

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz: